İçeriğe geç

Doktorlara Özel Emeklilik Planı

Doktorlara, ailelerine ve 18 yaş üstü çocuklarına özel %30 devlet katkısı ve diğer avantajlardan yararlanın.

Doktorlara Özel Emeklilik Planı Avantajları

Avantajlar ve indirimlerden yararlanmak için bizimle iletişime geçin

Genel Bilgiler

Ödeme Planı Bilgileri

Aylık katkı payı minimum 360 TL'dir. Bu tutarı istediğiniz gibi arttırabilirsiniz. Katkı payı ödemeleri döviz cinsinden yapılabilir. Aylık, 3 aylık, 6 aylık ve yıllık periyorlarda yaptırabilirsiniz. Nakit, kredi kartı veya otomatik ödeme ile ödemelerinizi yapabilirsiniz.

Giriş Aidatı Bilgileri

Başlangıçta giriş aidatı alınmaz. 0-60 ay aralığında sistemden çıkılması durumunda ertelenmiş giriş aidatı kesintisi yapılır. 60. ay sonrasında sistemden çıkılması durumunda herhangi bir kesinti olmaz.

Avantajlar ve indirimlerden yararlanmak için bizimle iletişime geçin

İletişim Bilgilerimiz

Adresimiz

DTM, Tahran Cad. Çankaya-Ankara

Whatsapp Destek

Whatsapp Üzerinden Bilgi Alın

E-Posta Destek

E-Posta Yoluyla Detaylı Bilgi Alın

Merak Edilenler
En sık sorulan sorular

Bireysel emeklilik sistemi (BES) size, aktif çalışma döneminizdeki hayat standartlarınızı emeklilikte de devam ettirmeniz için bugünden düzenli birikim yapma imkânı sağlayan ve devlet katkısıyla desteklenen bir tasarruf ve yatırım sistemidir.

Sisteme herkes katılabilir. Fiili ehliyeti olmayan bireylerde de yasal temsilcisi olması durumunda dahil olabilmektedir.

Yatırımlarınızı güvenli fonlarda değerlendirebilme avantajı sağlar. Aynı zamanda hayat standartlarınızı arttırmak ve emeklilik döneminde sadece emekli maaşı ile geçinme derdinde de kurtulmuş olursunuz.