İçeriğe geç

Çocuğunuz İçin Sigortalar

Çocuğunuzun eğitimine ve geleceğine yatırım yapmak isteyenler için hazırlanmış özel paketlerdir.

Çocuğunuz İçin Sigortaların Avantajları

Avantajlar ve indirimlerden yararlanmak için bizimle iletişime geçin

Çocuğunuz İçin Sigorta Ürünleri

Beklenmedik durumlara karşı çocuklarınızın eğitim hayatını güvence altına alın. Yıllık eğitim masrafını ve güvence altına almak istediğiniz eğitim süresini belirleyerek ihtiyacınıza uygun teminatı seçin, çocuğunuz iyi bir eğitim almaya devam etsin

Ne Kadar Ödeme Yapılır?

Prim ödemelerinizi ABD dolarına, avroya veya sterline endeksli olarak belirleyebilirsiniz. ABD doları, avro ve sterlin ödemeleriniz, ödeme tarihindeki TCMB döviz alış kuru üzerinden TL olarak tahsil edilir. Aklınızda olsun; sigorta başlangıcında belirlenen para birimi daha sonra değiştirilemez.

Ödemelerinizi poliçe süresinin 2 yıl olarak seçildiği durumlarda peşin, 3 yıl ve daha fazla olarak seçildiği durumlarda ise peşin, aylık veya yıllık olarak yapabilirsiniz.

Özellikler

Sadece yaşam kaybı teminatını seçmeniz durumunda, 18-65 yaşları arasında ve sağlıklıysanız Çocuğum için Eğitim Sigortası’ndan faydalanabilirsiniz. Yaş ile sigorta süresinin toplamı en fazla 70 olabilir.

Yaşam kaybı teminatı yanı sıra kritik hastalık teminatı ya da kaza sonucu tam ve kalıcı sakatlık teminatı seçmeniz durumunda ise 18-60 yaşları arasında ve sağlıklıysanız bu sigortadan faydalanabilirsiniz. Yaş ile sigorta süresinin toplamı en fazla 65 olabilir.

Sigorta süresini 2 ile 15 yıl arasında belirleyebilirsiniz.

0-15 yaş arasındaki çocuklarınızın geleceğini bugünden güvence altına alın. Ayda en az 400 TL ödeyin, birikiminizi ister çocuğunuzun eğitim masraflarını karşılamak ister hayata atılırken ona daha iyi destek olmak için kullanın.

Ne Kadar Ödeme Yapılır?

Bu ürünün aylık prim tutarı en az 400 TL veya isteğinize göre en az 30 ABD doları ya da 30 avrodur. ABD doları ve avro ödemeleriniz, ödeme tarihindeki TCMB döviz alış kuru üzerinden TL olarak tahsil edilir. Sigorta başlangıcında belirlenen para birimi daha sonra değiştirilemez. Prim tutarınızı, birikim hedefiniz doğrultusunda poliçe yıl dönümlerinizde artırabilirsiniz.

Prim ödemelerinizi aylık, 3 aylık, 6 aylık veya yıllık olarak; kredi kartı, otomatik ödeme talimatı ile ya da nakit gerçekleştirebilirsiniz.

Özellikler

0-15 yaş arası çocuklarınız için tercih edebileceğiniz Çocuğum için Yatırım Sigortası, düzenli yatırımlar ile birikim yapmanızı sağlarken, aynı zamanda içerdiği yaşam teminatı ile çocuğunuzun gelecekteki finansal güvencesi olur. Sigorta süresi boyunca hayatta kalmanız durumunda, süre sonunda kâr paylı birikiminizi toplu olarak alırsınız.

Sigortalının vefatı durumunda, ödenen primlerden masraf payları kesildikten sonra kalan tutar ile birlikte oluşan kâr payı toplamı tarafınıza ödenir.

Sigorta süresini, çocuğunuzun yaşı ile sigorta süresi toplamının en fazla 25 olması koşuluyla, 10 yıldan 25 yıla kadar belirleyebilirsiniz.

Avantajlar ve indirimlerden yararlanmak için bizimle iletişime geçin

İletişim Bilgilerimiz

Adresimiz

DTM, Tahran Cad. Çankaya-Ankara

Whatsapp Destek

Whatsapp Üzerinden Bilgi Alın

E-Posta Destek

E-Posta Yoluyla Detaylı Bilgi Alın

Merak Edilenler
En sık sorulan sorular

Birikim yapmak ve/veya hayatta karşılaşılabilecek çeşitli risklere karşı teminat sahibi olmak isteyen herkes hayat sigortasından yararlanabilir.  Bazı ürünlerde sağlıklı olma koşulu ya da yaş sınırı aranabilir. Detaylar için iletişime geçiniz.

Evet sahip olabilirsiniz. Poliçenizin şartlarına bağlı olarak sigorta şirketi sizden ek belge talep edebilir.

Hayat sigortası, sigorta şirketinin belli bir prim karşılığında sigortalının sözleşmede belirtilen süre içinde ve sözleşmede belirtilen hallerde yaşam kaybı, kritik hastalık, işsizlik, tam ve kalıcı sakatlık gibi durumlarda belirlenen kişilere veya sözleşmede belirtilen süreden daha uzun hayatta kalması halinde sigortalıya sigorta bedelini ödediği sigorta türüdür.