İçeriğe geç

Ferdi Kaza Sigortaları

Kendinizi, ailenizi ve çalışanlarınızı sürpriz kaza ve risklerden koruyun.

Ferdi Kaza Sigortası Avantajları

Avantajlar ve indirimlerden yararlanmak için bizimle iletişime geçin

Ferdi Kaza Sigortası Ürünleri

Her türlü kazaya karşı kendinizi ve sevdiklerinizi güvence altına alın. Kaza sonucu kalıcı sakatlık veya yaşam kaybı durumlarında, belirlediğiniz teminat tutarını ödeyebiliriz.

Özellikler

18-60 yaşları arasındaysanız Ferdi Kaza Sigortası’ndan faydalanabilirsiniz.

Sigorta süresi bir yıldır. Poliçe 64 yaşına kadar her yıl otomatik olarak yenilenir ancak 60 yaşından itibaren teminat tutarında artış yapılmaz.

Ferdi Kaza Sigortası’nın ana teminatları, kaza sonucu yaşam kaybı, kaza sonucu kalıcı sakatlık, kaza sonucu tedavi giderleri teminatlarıdır.

Çalışanlarınızı kazalara karşı güvence altına alın. Çalışanlarınızın sigorta süresi boyunca kaza sonucu yaşam kaybı durumunda sevdiklerine; sakatlıkları durumunda ise kendilerine başlangıç tarihinde belirlenen teminat tutarını ödeyebiliriz.

Özellikler

Sigorta süresi 1 yıldır ve sigortayı her yıl yenileyebilirsiniz.

Grup Ferdi Kaza Sigortası’nın ana teminatı, kaza sonucu yaşam kaybı teminatıdır. Bu teminata ek olarak kaza sonucu tam ve kalıcı sakatlık teminatı, kaza sonucu gündelik tazminat teminatı, kaza sonucu tedavi masrafları teminatı, toplu taşıma araçlarında kaza sonucu yaşam kaybı teminatından dilediklerinizi seçebilirsiniz.

Kaza sonucu yaşam kaybı teminat tutarını, sigorta başlangıç tarihinde belirlersiniz.

Yaşam kaybı halinde, sigorta başlangıcında belirlediğiniz kaza sonucu yaşam kaybı teminatı tutarında ödeme yapılır.

Avantajlar ve indirimlerden yararlanmak için bizimle iletişime geçin

İletişim Bilgilerimiz

Adresimiz

DTM, Tahran Cad. Çankaya-Ankara

Whatsapp Destek

Whatsapp Üzerinden Bilgi Alın

E-Posta Destek

E-Posta Yoluyla Detaylı Bilgi Alın

Merak Edilenler
En sık sorulan sorular

Birikim yapmak ve/veya hayatta karşılaşılabilecek çeşitli risklere karşı teminat sahibi olmak isteyen herkes hayat sigortasından yararlanabilir.  Bazı ürünlerde sağlıklı olma koşulu ya da yaş sınırı aranabilir. Detaylar için iletişime geçiniz.

Evet sahip olabilirsiniz. Poliçenizin şartlarına bağlı olarak sigorta şirketi sizden ek belge talep edebilir.

Hayat sigortası, sigorta şirketinin belli bir prim karşılığında sigortalının sözleşmede belirtilen süre içinde ve sözleşmede belirtilen hallerde yaşam kaybı, kritik hastalık, işsizlik, tam ve kalıcı sakatlık gibi durumlarda belirlenen kişilere veya sözleşmede belirtilen süreden daha uzun hayatta kalması halinde sigortalıya sigorta bedelini ödediği sigorta türüdür.